Klicka för att öppna menyn
Välkommen till vår kundsupport

Support

Supporten har öppet vardagar mellan 08.00-17.00 (lunchstängt 12-13).
Se kontaktuppgifter nedan under respektive område.

Datateknisk support - sektionsdata

Sven-Evert Runeson
sven-evert@wikells.se
0470-70 19 77


Bygg

Martin Johansson
martin@wikells.se
0470-70 19 73

Johan Fromell
johan@wikells.se
0470-70 19 74


EL

Peder Svensson
peder.svensson@kltkonsult.se
070-517 29 73

Tommy Johansson
tommy.johansson@kltkonsult.se
0470-70 18 33


VS, Luft och Industrirör

Robin Fritzson
robin@enerwex.se
0470-70 51 73

Lars Danielsson
lars.danielsson@lamdaab.se
0372-149 10


Leveranser, fakturor

Carolina Fredin
carolina@wikells.se
0470-70 19 72

Camilla Wikell-Holmén (mån och ons)
camilla@wikells.se
0470-70 19 71


Försäljning - sektionsdata

Hans Ring
hans@wikells.se
046-25 03 75

Andreas Falk
andreas@wikells.se
0513-700 201